Krajská kancelář otevřenaS příchodem nového roku jsme otevřeli novou Krajskou kancelář STAN Moravskoslezský kraj v Ostravě. Sídlit budeme na adrese Chocholouškova 1629/7. V poslanecké pondělky se zde budou v dopoledních hodinách střídat poslanci STAN z Moravskoslezského kraje – Petr Letocha, Michaela Šebelová a Michael Rataj.

První poslanecký pondělek 17. ledna bude k dispozici  v čase od 8:30 do 12.30 poslanec Petr Letocha z Karviné, 24. ledna zde bude k dispozici v čase od 8:30 do 12:30 poslanec z Opavského Slezska Michael Rataj, 31. ledna opět poslanec Petr Letocha a 7. února poslankyně Michaela Šebelová z Kunčic pod Ondřejníkem. Časy poslaneckých pondělků budou vždy od 8:30 do 12:30, dále pak dle individuální domluvy.

Ke sjednání schůzky využijte webové stránky poslanců a rezervační systém nebo kontaktujte regionální asistenty poslanců. Neváhejte se zastavit a probrat, co máte na srdci.

Krajská kancelář bude současně fungovat jako starostenské centrum pro starosty obcí a měst z celého Moravskoslezského kraje. Sídlo zde bude mít také mSTAN.

Další příspěvky

Setkání se starosty Venkovského Mikroregionu Moravice
V pondělí 3. června navštívil poslanec Michael Rataj obec Skřipov, kde se setkal se starostou Skřipova Ing. Radimem Čechem, starostou obce Větřkovice Miroslavem Černochem a starostou městyse Březová Ing. Janem Turovským. Všechny obce jsou stejně jako obec Branka u Opavy členy Venkovského Mikroregionu Moravice, takže setkání se odehrávalo v přátelské atmosféře nad tématy, která starostové obcí potřebují a chtějí řešit.
Návštěvy žáků na plénu Poslanecké sněmovny aneb “pane poslanče, jak to děláte, že vám z toho nepraskne hlava?”
Tento týden je v rámci mimořádné schůze na plénu Poslanecké sněmovny projednávána komplexní změna zákona č. 155/1995 Sb., o důchodovém pojištění, mediálně známější jako důchodová reforma. I přes to, že byl Michael Rataj určen zpravodajem tohoto tisku, a tráví tak dlouhé hodiny u stolku zpravodajů, našel si prostor pro krátká setkání s žáky dvou základních škol, kteří se za ním tento týden z Moravskoslezského kraje vypravili.
Návštěva obcí Píšť a Chuchelná
V pondělí 22. dubna zavítal poslanec Michael Rataj do východní části Opavského Slezska, až téměř k samotné česko-polské hranici. Navštívil obce Píšť a Chuchelná. V první jmenované obci se poslanec Rataj setkal se starostou obce Píšť Danielem Fichnou (od r. 2014) a místostarostou Stanislavem Bartuskem. Druhá část dopoledního programu patřila návštěvě obce Chuchelná a setkání se starostou Rudolfem Sněhotou.

KontaktNapište mi

Budu rád, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.