Krajská kancelář otevřenaS příchodem nového roku jsme otevřeli novou Krajskou kancelář STAN Moravskoslezský kraj v Ostravě. Sídlit budeme na adrese Chocholouškova 1629/7. V poslanecké pondělky se zde budou v dopoledních hodinách střídat poslanci STAN z Moravskoslezského kraje – Petr Letocha, Michaela Šebelová a Michael Rataj.

První poslanecký pondělek 17. ledna bude k dispozici  v čase od 8:30 do 12.30 poslanec Petr Letocha z Karviné, 24. ledna zde bude k dispozici v čase od 8:30 do 12:30 poslanec z Opavského Slezska Michael Rataj, 31. ledna opět poslanec Petr Letocha a 7. února poslankyně Michaela Šebelová z Kunčic pod Ondřejníkem. Časy poslaneckých pondělků budou vždy od 8:30 do 12:30, dále pak dle individuální domluvy.

Ke sjednání schůzky využijte webové stránky poslanců a rezervační systém nebo kontaktujte regionální asistenty poslanců. Neváhejte se zastavit a probrat, co máte na srdci.

Krajská kancelář bude současně fungovat jako starostenské centrum pro starosty obcí a měst z celého Moravskoslezského kraje. Sídlo zde bude mít také mSTAN.

Další příspěvky

8.B navštívila Poslaneckou sněmovnu
V pátek 13. května zavítali žáci 8. B ZŠ Hradec nad Moravicí do Poslanecké Sněmovny PČR. Vzhledem k probíhající 19. schůzi měli z galerie možnost zhlédnout přímo jednání pléna a vyslechnout část diskuse k uprchlické strategii.
Cesta v regionu, tentokrát do Těškovic
Další cesta v regionu Opavského Slezska vedla v pondělí 9. května do obce Těškovice. Poslanec Michael Rataj navštívil obec na pozvání dlouholetého starosty Ing. Martina Sedláka, který v letošním roce končí ve funkci starosty své páté volební období. Dlouholetá práce byla viditelná na každém projektu, který měl poslanec Rataj v obci Těškovice možnost vidět.
Ohlédnutí za mimořádnou schůzí Poslanecké sněmovny
V prvním květnovém týdnu se konala mimořádná schůze Poslanecké sněmovny svolaná vládní koalicí. Na programu schůze bylo celkem šest bodů, z nichž byly po mnohahodinové schůzi odhlasovány pouze dva. Drtivou většinu času mimořádné schůze totiž vyplňovaly obstrukce opozičních poslanců.

KontaktNapište mi

Budu rád, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.