Krajská kancelář otevřenaS příchodem nového roku jsme otevřeli novou Krajskou kancelář STAN Moravskoslezský kraj v Ostravě. Sídlit budeme na adrese Chocholouškova 1629/7. V poslanecké pondělky se zde budou v dopoledních hodinách střídat poslanci STAN z Moravskoslezského kraje – Petr Letocha, Michaela Šebelová a Michael Rataj.

První poslanecký pondělek 17. ledna bude k dispozici  v čase od 8:30 do 12.30 poslanec Petr Letocha z Karviné, 24. ledna zde bude k dispozici v čase od 8:30 do 12:30 poslanec z Opavského Slezska Michael Rataj, 31. ledna opět poslanec Petr Letocha a 7. února poslankyně Michaela Šebelová z Kunčic pod Ondřejníkem. Časy poslaneckých pondělků budou vždy od 8:30 do 12:30, dále pak dle individuální domluvy.

Ke sjednání schůzky využijte webové stránky poslanců a rezervační systém nebo kontaktujte regionální asistenty poslanců. Neváhejte se zastavit a probrat, co máte na srdci.

Krajská kancelář bude současně fungovat jako starostenské centrum pro starosty obcí a měst z celého Moravskoslezského kraje. Sídlo zde bude mít také mSTAN.

Další příspěvky

Pracovní cesta do Břidličné, Karlovy Studánky a Bruntálu
V pondělí 6. února se poslanec Michael Rataj vydal na pracovní cestu na Bruntálsko. Nejdříve navštívil starostu Břidličné pana Miroslava Kladníčka. Ten poslanci Ratajovi představil projekty, které v městě Břidličná realizovali během předchozích dvou volebních období, či které chystají v tom současném. Tak jako jiné samosprávy, i v Břidličné řeší otázku energetických úspor a plánují např. instalaci fotovoltaických panelů na budovách ve vlastnictví města. V této oblasti Bruntálska má potenciál i výstavba větrných elektráren, která je připravována ve čtyřech bezprostředně sousedících lokalitách.
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Vladimír Balaš navštívil Opavské Slezsko
Na základě pozvání poslance Parlamentu ČR a starosty obce Branka u Opavy Michaela Rataje navštívil ve dnech 19. a 20. ledna Opavské Slezsko ministr školství, mládeže a tělovýchovy profesor Vladimír Balaš (oba STAN).
Zóny setkávání v České republice
Včera jsem na podvýboru pro dopravu, jehož jsem členem, otevřel téma "zón setkávání" jako nástroje zklidnění dopravy a současně kvalitnějšího občanského využití sdílených veřejných prostranství v podmínkách České republiky.

KontaktNapište mi

Budu rád, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.