Krajská kancelář otevřenaS příchodem nového roku jsme otevřeli novou Krajskou kancelář STAN Moravskoslezský kraj v Ostravě. Sídlit budeme na adrese Chocholouškova 1629/7. V poslanecké pondělky se zde budou v dopoledních hodinách střídat poslanci STAN z Moravskoslezského kraje – Petr Letocha, Michaela Šebelová a Michael Rataj.

První poslanecký pondělek 17. ledna bude k dispozici  v čase od 8:30 do 12.30 poslanec Petr Letocha z Karviné, 24. ledna zde bude k dispozici v čase od 8:30 do 12:30 poslanec z Opavského Slezska Michael Rataj, 31. ledna opět poslanec Petr Letocha a 7. února poslankyně Michaela Šebelová z Kunčic pod Ondřejníkem. Časy poslaneckých pondělků budou vždy od 8:30 do 12:30, dále pak dle individuální domluvy.

Ke sjednání schůzky využijte webové stránky poslanců a rezervační systém nebo kontaktujte regionální asistenty poslanců. Neváhejte se zastavit a probrat, co máte na srdci.

Krajská kancelář bude současně fungovat jako starostenské centrum pro starosty obcí a měst z celého Moravskoslezského kraje. Sídlo zde bude mít také mSTAN.

Další příspěvky

Návštěva Mokrých Lazců, Kravař a Štítiny
Série poslaneckých návštěv obcí a měst na Opavsku pokračovala v pondělí 19. února do Mokrých Lazců, Kravař a Štítiny. Všechna tři setkání poslance Michaela Rataje se starosty těchto obcí byla vcelku inspirativní. Každá obec či město je originál, který se má čím pochlubit, ale řeší také konkrétní problémy. Tak jako při minulých návštěvách, i tentokrát zaznívaly při diskusích s vedením obcí poznatky z „terénu“, jež Michael Rataj hodlá zužitkovat při výkonu mandátu poslance.
Návštěva Velkých Hoštic, Chlebičova a Štěpánkovic
Pondělí 12. února odstartovalo sérii letošních návštěv poslance Michaela Rataje v obcích Opavského Slezska. Poslanec Rataj nejprve navštívil Velké Hoštice, Chlebičov a Štěpánkovice. Všechny tři obce spolu katastrálně sousedí a mají proto také řadu společných témat. Jsou zapojeny do Sdružení obcí Hlučínska, Místní akční skupiny Hlučínsko a Venkovského mikroregionu Hlučínsko Západ.
Návštěva opavských mrazíren Bidfood
Další poslanecké pondělí 29. ledna patřilo návštěvě opavské firmy BidFood. Poslanec Michael Rataj se zde setkal s ředitelem společnosti panem Janem Vilímcem. Společnost BidFood, která je z minulosti známa pod názvem Opavské mrazírny, má v Opavě dva výrobní závody. Jak již název napovídá, klíčovým sortimentem, se kterým firma obchoduje, jsou mražené výrobky.

KontaktNapište mi

Budu rád, když mi napíšete své návrhy, podněty, dotazy.
Pokusím se odpovědět všem.